ЯК ГНІВАНЧАНИНУ ПІДКОРИЛИСЬ СТОЛИЧНІ Т УРНІКИ

http://workout-style.ru/post/129353834233 http://workout-style.ru

Street Workout – спорт, який сьогодні єднає країну. З кожним днем він завойовує усе більше популярності, особливо серед молоді. Причина такого піднесення проста: щоб займатися воркаутом, потрібні лише турнік, брусі і бажання. У героя цієї статті останнього, хоч відбавляй, свій вільний час він звик проводити з користю для себе, на спортмайданчиках. Мова про 19-річного гніванчанина Віталія Зелінського, який нещодавно повернувся зі столиці, де проходив Чемпіонат України з воркауту.

– Потрапити на чемпіонат було непросто, бо був жорсткий відбір. З області могло їхати не більше 4-5 спортсменів. Кожному учаснику оплачували проїзд, проживання в готелі, давали гроші на проживання на 2 дні. Призовий фонд змагань складав 50 тис гривень. Я вперше взяв участь у змаганнях такого рівня. Було дуже круто, словами не передати. Дуже вдячний організаторам за проведення і незабутню атмосферу, – ділиться враженнями від чемпіонату Віталій.

Чемпіонат України зі Street Workout проходив 12 вересня у Києві. Участь у ньому взяли 76 найсильніших атлетів з усієї України. Спортсмени змагалися у 7 категоріях: підтягування (+32 кг), силові виходи на дві руки, підтягування на одній руці, тримання прапорця, передній вис на час, віджимання на брусях (+48 кг), фрістайл, а також за Кубок мера Києва зі стрітліфтингу. Відзначимо, що серед учасників були й представниці прекрасної статі.

Незважаючи на те, що Віталій уперше брав участь у Чемпіонаті України, йому вдалось усіх здивувати й навіть перевершити більш досвідчених воркаутерів. Гніванчанин підтягнувся на турніку з вагою 80 кг та на брусях з вагою 85 кг. І в підсумку посів почесне 2 місце зі стрітліфтингу у категорії до 65 кг. Додому, у рідну Гнівань, Віталій повернувся з чудовим настроєм, Кубком та сертифікатом на 2 тис. гривень.

Це перша перемога Віталія на чемпіонатах України з воркауту, а попереду – тренування і підкорення нових вершин у спорті.

dB9KRUiMt1U.jpg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s